ଇଉନାଇଟେଡ଼ ପ୍ରେସ କ୍ଳବ ପକ୍ଷରୁ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ

0

(ଭିଡ଼ିଓ) ଯାଜପୁରରୋଡ :(ସାଆମି) 0202 :ୟୁନାଇଟେଡ଼ ପ୍ରେସକ୍ଲବ ଯାଜପୁର ରୋଡ ଯାଜପୁର ପକ୍ଷରୁ ଏକ ବନ୍ଧୁମିଳନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଜୈନ୍ୟ ଗୁମ୍ଫା ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ର ସଭାପତି ଜୟଶଙ୍କର ଦାସଙ୍କ ତତ୍ଵାବଧାନରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରିଣ୍ଟ ମିଡ଼ିଆ ଓ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ ମିଡ଼ିଆରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସଭ୍ୟ ମାନେ ଯୋଗାଦେଇ ନିଜ ନିଜର ମତାମତ ଦେଇଥିଲେ ଖୁବଶୀଘ୍ର କ୍ଲବର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ କରାଯିବ ବୋଲି ନିଷ୍ପତି ନିଆ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ନୂତନ ସଭ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇ ସାମିଲ କରାଯିବ ବୋଲି ସମସ୍ତ ସଭ୍ୟଙ୍କ ସଭ୍ୟା ଙ୍କ ମତାମତ କ୍ରମେ ନିଷ୍ପତି ନିଆଯାଇଥିଲା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସଭାପତି ଜୟଶଙ୍କର ଦାସ ଉପ ସଭାପତି ଚିତ୍ତ ରଞ୍ଜନ ନାୟକ ସମ୍ପାଦକ ସୁବାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ କୋଷାଧକ୍ଷ ବିଶ୍ୱଜିତ ମାଝୀ ଉପଦେଷ୍ଟା ପ୍ରଫୁଲ କୁମାର ସାହୁ ସଭ୍ୟ ଶୃଭ୍ରାଶୁ ଶେଖର ଦାସ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ କୁମାର ଆଇଚ ଶ୍ୟାମଳେନ୍ଦୁ ପାତ୍ର ମିତାଲି ଦାସ ଗଦାଧର ମହାପାତ୍ର ଶେଖର କୃଷ୍ଣ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!
Call Now Button
× How can I help you?